ناب اندیش، بدنبال پاکیزه شدن کارخانه شما است. ما نظافت صنعتی را صرفا بدلیل رفع موانع تولید انجام نمی دهیم. هدف ما، فراتر از این است.

چگونه می توان نظافت صنعتی را، علاوه بر رفع موانع تولید، در راستای پاکیزه شدن کارخانه انجام داد:

  1. مدیریت صحیح نیروی انسانی درگیر
  2. حذف منشا آلودگی
  3. پاکسازی و نظافت مداوم و بدون وقفه
  4. آماده بکاری 24 ساعته تجهیزات نظافتی
  5. مکانیزه نمودن و حذف فرآیندهایی که در آن از نیروی انسانی استفاده می شود.
لطفا در صورت داشتن هرگونه پیشنهاد همکاری، با ما تماس بگیرید.
ما می‌دانیم که همواره در راه پیشرفت به کمک دیگران نیاز داریم و هیچ‌گاه تمامی ایده‌های خوب به ذهن ما نمی‌رسد.
برخی از ایده‌های کنونی ما، نتیجه اعمال نظرات بازدیدکنندگان بوده است.

با ما تماس بگیرید.
تلفن: 06132907620-06132907621
موبایل: 09165144380</span
فکس: 06132907623
ایمیل: info@turbovacuumtec.com

آشنایی با ما
شرکت دانش بنیان ناب اندیش صنعت اعصار، در ابتدای سال 1391 ثبت گردید. این شرکت از بدو تاسیس به عضویت مرکز رشد دانشگاه شهید چمران اهواز درآمد و هم اکنون یکی از اعضاء پارک علم و فناوری استان خوزستان می باشد. این مجموعه با ابداع یک مکنده صنعتی پرقدرت به نام توربو وکیوم و بکارگیری و آموزش کادر فنی و اجرایی مجرب در زمینه تولید مکنده و ارائه خدمات نظافت صنعتی به عنوان یک شرکت پیشرو فعالیت می کند. با توجه به اینکه دانش فنی طراحی و ساخت موتورهای مکنده توربو وکیوم در اختیار این شرکت بوده و گواهینامه ثبت اختراع آن در ایران و امریکا منحصراً متعلق به این مجموعه است می توان ادعا نمود که یکی از شرکت‌های پیشرو در این حوزه کاری در جهان هستیم. تیم مهندسی شرکت ناب اندیش همواره سعی نموده است که فعالیت های خود را بر معضلات و کاستی های موجود در صنعت متمرکز نماید که این مهم منجر به توسعه و پیشرفت تجهیزات و همچنین تکنولوژی‌های مورد استفاده گردیده است.
هم اکنون شرکت دانش بنیان ناب اندیش صنعت اعصار، مختفر است طی سالیان گذشته خدمات و محصولات خود را در کارخانجات مختلفی نظیر مجتمع فولاد خوزستان، مجتمع فولاد مبارکه، شرکت نفت پرشیا، شرکت صنعتی و معدنی گل گهر و چندین مجموعه بزرگ صنعتی کشور ارئه نموده و رضایت آن‌ها را جلب نماید.

اطلاع از آخرین اخبار

برای اطلاع از جدیدترین اخبار و مقالات، همین الان ایمیل‌تان را وارد کنید تا به شما خبر بدهیم!


فهرست