بازدید دکتر ستاری معاون علمی و فناوری ریاست جمهوری از پارک علم و فناوری خوزستان

معاون علمی و فناوری ریس جمهوری گفت:در استان خوزستان از نظر فرهنگی، فرهنگ نفت نفوذ کرده است، اینگونه که یک جوان ترجیح می دهد که در یک شرکت نفتی استخدام شود و این فرهنگ مخرب کارآفرینی است.
به گزارش روابط عمومی پارک علم و فناوری خوزستان مورخ 22 دی ماه طی بازدید دکتر ستاری از این مجموعه اظهار کردند: همه اتفاق نظر داریم که این وضعیت شایسته استان نیست، واقعا استان خوزستان پتانسیل‌های بالایی دارد و ما نیز در سال‌های اخیر غفلت کرده‌ایم. البته کمک‌هایی به دانشگاه شهید چمران و علوم پزشکی اهواز شده اما پارک علم و فناوری مظلوم واقع شده است. البته مدیر پارک نیز باید فعال باشد و پیگیری کند.
معاون علمی و فناوری رئیس جمهور تصریح کرد: این فرهنگ مخرب فرهنگ کارآفرینی است. ظرفیت زیادی در حوزه‌های نفت و گاز، منابع معدنی، کشاورزی و… در استان وجود دارد و دانش باید در تمام این بخش‌ها نفوذ کند.
ستاری با اشاره به فعالیت‌های خوب دانشگاه شهید چمران اهواز در راستای کارآفرینی، گفت: ایجاد حس کارآفرینی در دانشجو اهمیت بسیاری دارد، باید همه دانشگاه‌ها یاد بگیرند. دانشگاه آزاد نیز در این جهت در حال حرکت است.
وی ادامه داد: اگر بتوانیم دانشگاه را از پول دولت خارج کنیم کار بزرگی است. حل مشکلات پارک علم و فناوری پیگیری خواهند شد.
معاون علمی و فناوری رئیس جمهور تاکید کرد: اشتغال بچه‌های فارغ التحصیل استان و تحول در صنایع استان این را می‌طلبد که همه در کنار هم یک هدف را پیگیری کنند و آن هم سرمایه نیروی انسانی است. بدون وجود دانش، نفت و آب و گاز هیچ ارزشی ندارد. همه هم دل باید کار کنیم و اتفاقات خوبی در استان رقم بخورد وبا حمایت استاندار پارک علم وفناوری خوزستان جزو پارک های بزرگ و در شان استان باشد.
ایشان بهمراه استاندار محترم خوزستان با بازدید از شرکت ناب اندیش صنعت اعصار از آخرین دستاورد های این شرکت بازدید کردند و با مدیرعامل آن در مورد مشکلات و موانع صحبت کردند.
معاون علمی و فناوری ریس جمهوری گفت:در استان خوزستان از نظر فرهنگی، فرهنگ نفت نفوذ کرده است، اینگونه که یک جوان ترجیح می دهد که در یک شرکت نفتی استخدام شود و این فرهنگ مخرب کارآفرینی است. به گزارش روابط عمومی پارک علم و فناوری خوزستان مورخ 22 دی ماه طی بازدید دکتر ستاری از این مجموعه اظهار کردند: همه اتفاق نظر داریم که این وضعیت شایسته استان نیست، واقعا استان خوزستان پتانسیل‌های بالایی دارد و ما نیز در سال‌های اخیر غفلت کرده‌ایم. البته کمک‌هایی به دانشگاه شهید چمران و علوم پزشکی اهواز شده اما پارک علم و فناوری مظلوم واقع شده است. البته مدیر پارک نیز باید فعال باشد و پیگیری کند. معاون علمی و فناوری رئیس جمهور تصریح کرد: این فرهنگ مخرب فرهنگ کارآفرینی است. ظرفیت زیادی در حوزه‌های نفت و گاز، منابع معدنی، کشاورزی و... در استان وجود دارد و دانش باید در تمام این بخش‌ها نفوذ کند. ستاری با اشاره به فعالیت‌های خوب دانشگاه شهید چمران اهواز در راستای کارآفرینی، گفت: ایجاد حس کارآفرینی در دانشجو اهمیت بسیاری دارد، باید همه دانشگاه‌ها یاد بگیرند. دانشگاه آزاد نیز در این جهت در حال حرکت است. وی ادامه داد: اگر بتوانیم دانشگاه را از پول دولت خارج کنیم کار بزرگی است. حل مشکلات پارک علم و فناوری پیگیری خواهند شد. معاون علمی و فناوری رئیس جمهور تاکید کرد: اشتغال بچه‌های فارغ التحصیل استان و تحول در صنایع استان این را می‌طلبد که همه در کنار هم یک هدف را پیگیری کنند و آن هم سرمایه نیروی انسانی است. بدون وجود دانش، نفت و آب و گاز هیچ ارزشی ندارد. همه هم دل باید کار کنیم و اتفاقات خوبی در استان رقم بخورد وبا حمایت استاندار پارک علم وفناوری خوزستان جزو پارک های بزرگ و در شان استان باشد. ایشان بهمراه استاندار محترم خوزستان با بازدید از شرکت ناب اندیش صنعت اعصار از آخرین دستاورد های این شرکت بازدید کردند و با مدیرعامل آن در مورد مشکلات و موانع صحبت کردند.
فهرستبرای مشاهده و دریافت ویدئوی مربوط به این محصول ایمیل خود را وارد کنید.

دانلود ویدئو
close-linkبرای مشاهده و دریافت ویدئوی مربوط به این محصول ایمیل خود را وارد کنید.

دانلود ویدئو
close-linkبرای مشاهده و دریافت ویدئوی مربوط به این محصول ایمیل خود را وارد کنید.

دانلود ویدئو
close-link

ما آماده ایم که از ابتدا تا انتهای کار شما را همراهی کنیم. ابتدای کار می تواند تدوین یک شرح کار مناسب برای قرارداد باشد و انتهای کار، اجرای این عملیات.
 
به منظور ارتباط با متخصصین ما در این زمینه فرم زیر را کامل نمایید.
درخواست مشاوره
close-link

شرکت دانش بنیان ناب اندیش صنعت اعصار بیش از 80 حلقه چاهک سیل لگ ر ا در کارخانجات مختلف با موفقیت لایروبی نموده که نشان از اعتماد صنعت فولاد به این مجموعه دارد.
 
به منظور ارتباط با متخصصین ما در این زمینه فرم زیر را کامل نمایید.
درخواست مشاوره
close-link

 Enter your email to view and receive the video related to this product.

Download video
close-link Enter your email to view and receive the video related to this product.

Download video
close-link Enter your email to view and receive the video related to this product.

Download video
close-link

 We are ready to accompany you from the beginning to the end of your work.  The beginning of the work can be the development of a suitable job description for the contract and the end of the work can be the implementation of of this operation.
 
In order to contact our experts, complete the form following.
 Consultation request
close-link

Nab Andish Sanat Asar Enterprise  Knowledge Company has successfully dredged more than 80  seal leg wells in various factories across the country, which shows the confidence of the steel industry to this company.
 
In order to contact our experts, complete the form following.
 Consultation request
close-link